Teslimat bilgileri

Tüm Türkiye'ye anlaşmalı kargo ile gönderim yapılmaktadır.

Uzatılabilir garanti

Çok düşük ücretlerle uzatılabilir garanti süreleri

3 yıla kadar garanti

Klima ve kompresör garantisi tam 3 yıldır.

Açıklama

Sigma 9000 Btu Multi Tek Yön Kaset Klima

Sigma SGM09INVCMF1 Multi İnverter Tek Yöne Kaset Tipi A Enerji Sınıfı 9.000 BTUh İç Ünite

Sigma 9000 Btu Multi Tek Yön Kaset Klima Klimalar insan hayatında büyük bir yer edinmiş ve özellikle insanların hayatlarının tam da merkezinde bulunan teknolojik aletlerin başında gelmektedir. Geçmişten günümüze önemini ve anlamını artışmış olan klimalar eski dönemlerde sadece iş yerlerinde yer alan teknolojik aletler olarak bilinirken günümüzde ise özellikle her ev ve iş yerinde kendisine yer edinmeyi başarmıştır.

Sigma 9000 Btu Multi Tek Yön Kaset Klima Konforludur

Yaz aylarının sıcak günlerinde ve kış aylarının soğuk günlerinde insanların kurtarıcısı görevini de üstlenen klimalar, bu anlamda insanların hayatlarında kendisine oldukça büyük bir yer edinerek her geçen gün daha fazla önem kazanmış ve insanlar için vazgeçilmez bir hale gelmiştir.

Tek yöne üflemeli multi kaset tipi klima
Tek yöne üflemeli multi kaset tipi klima

Sigma 9000 Btu Multi Tek Yön Kaset Klima Teknolojik Olup Dayanıklıdır

Sigma SGM09INVCMF1 Multi İnverter Tek Yöne Kaset Tipi A Enerji Sınıfı 9.000 BTUh İç Ünite klima, özellikle birçok farklı özelliği ile insanları cezbetmekte ve bu anlamda ise en fazla kullanılan klimalar arasında kendisine yer edinmiştir. Tipi ve çalışma şekli bakımından genel olarak iş yerleri ve büyük evlerde kullanıldığı düşünülen bu klima günümüzde neredeyse her eve girmeyi başarmış ve insanlar tarafından sevilen bir hale gelmiştir.

Sigma 9000 Btu Multi Tek Yön Kaset Klima İnverter Özellikli

Birçok farklı özelliği ile de insanlar tarafından kendisine büyük bir değer biçilmesini sağlayan Sigma SGM09INVCMF1 Multi İnverter Tek Yöne Kaset Tipi A Enerji Sınıfı 9.000 BTUh İç Ünite klima özellikle akıllı uyku modu, akıllı buz çözme, otomatik temizleme, I feel ve turbo ısıtma ve soğutma özellikleri ile insanların ilgisini çekmektedir.

Sigma 9000 Btu Multi Tek Yön Kaset Klima En Uygun Fiyat

Akıllı uyku modu, uyku sırasında kullanıcının uyku evrelerine göre vücut sıcaklığını belirleyerek ortama sağladığı hava akışını en uygun hale getirerek konforlu bir uyku sunma özelliğidir. Akıllı buz çözme özelliği, dondurucu hava şartlarında dış ünitenin buz tutmasını önleyerek performansını en üst seviyeye çıkarmayı sağlamaktadır.

Sigma 9000 Btu Multi Tek Yön Kaset Klima Ücretsiz Keşif

Otomatik temizleme ile birlikte kullanıcılarına büyük bir kolaylık sağlayarak kendi kendini temizleme özelliğine sahiptir. I feel özelliği sayesinde ortamdaki ısı miktarını belirleyerek ortamın ısısını önceden ayarlanmış olan ısıya getirerek konforlu dakikalar sunmaktadır. Turbo ısıtma ve soğutma özelliği ile birlikte son derece hızlı bir şekilde ortamın ısısını istenilen seviyeye getirebilir.

Teknik Özellikler

Güç Kaynağı 220-240V, 1Ph, 50Hz V, Faz, Hz
Kapasite/ Isıtma 2,8 kW
Kapasite/ Soğutma 2,6 kW
Hava Debisi 550/450/390/340
Ses Seviyesi 39/36/33/31
Boyutlar (GxYxD)/ İç Ünite 987×385×178 mm
Boyutlar (GxYxD)/ Panel 1.200×460×55 mm
Net Ağırlık 19
Bağlantı Boru Çapları/ Gaz 9.52 (3/8″) mm(inch)
Bağlantı Boru Çapları/ Sıvı 6.35 (1/4″) mm(inch)

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Sigma 9000 Btu Multi Tek Yön Kaset Klima” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sigma 9000 Btu Multi Tek Yön Kaset Klima

Sigma 9000 Btu Multi Tek Yön Kaset Klima

3.705,00