Teslimat bilgileri

Tüm Türkiye'ye anlaşmalı kargo ile gönderim yapılmaktadır.

Uzatılabilir garanti

Çok düşük ücretlerle uzatılabilir garanti süreleri

3 yıla kadar garanti

Klima ve kompresör garantisi tam 3 yıldır.

Açıklama

Sigma 9000 Btu Multi Kanallı Klima

Sigma SGM09INVKMF Multi Inverter Kanallı iç Ünite A Enerji Sınıfı 9.000 BTU/h Inverter Klima

Sigma 9000 Btu Multi Kanallı Klima Klimalar geçmişten günümüze insanların her zaman hayatında olan ve geçmişte her ne kadar sadece iş merkezlerinde bulunsa da özellikle günümüzde neredeyse her eve girmiş olan teknolojik aletlerin başında gelmektedir. Özellikle kullanıldığı her ev ya da iş merkezinin demirbaşı haline gelen klimalar bu anlamda her insan için son derece önemli bir konumda bulunmaktadır.

Kanallı klima
Kanallı klima

Sigma 9000 Btu Multi Kanallı Klima Sessizdir

Bunun sebebi ise yaz aylarının sıcak günlerinde ve kış aylarının soğuk günlerinde insanları sıcak havalardan ve soğuk havalardan koruma görevini her daim üstlenmiş ve bu görevi ise başarı ile yerine getirmiş olmasıdır. Bundan dolayı da insanlar tarafından son derece önemli bir konumda tutulmaktadır.

Sigma 9000 Btu Multi Kanallı Klima Sağlam ve Dayanıklı

Sigma SGM09INVKMF Multi Inverter Kanallı iç Ünite A Enerji Sınıfı 9.000 BTU/h Inverter Klima birçok farklı anlamda insanlar için son derece önemli bir yerde bulunmaktadır. Özellikle akıllı uyku modu sayesinde, kullanıldığı ortamın ısısı üzerinde uyku sırasında değişiklikler yapmaktadır.

Sigma 9000 Btu Multi Kanallı Klima İnverter Özellikli

İnsanlar 8 saatlik bir uykuda uykunun farklı birçok evresini yaşamakta ve bu evrelere göre ise vücut ısılarında değişiklikler yaşanmaktadır. Bu değişiklikleri saptayarak ortama sağlamış olduğu hava akışının ısısı ve kuvvetinde değişiklik yapan Sigma SGM09INVKMF Multi Inverter Kanallı iç Ünite A Enerji Sınıfı 9.000 BTU/h Inverter Klima son derece rahat bir uyku yaanmasına vesile olarak insanlar için önemi kanıtlar.

Sigma 9000 Btu Multi Kanallı Klima En Uygun Fiyat

Bunun yanı sıra birçok farklı özelliği bünyesinde barındıran Sigma SGM09INVKMF Multi Inverter Kanallı iç Ünite A Enerji Sınıfı 9.000 BTU/h Inverter Klima, En Son Ayarlarla Açılma, Otomatik Temizleme, Haftalık Zamanlayıcı, Akıllı Buz Çözme, I Feel, Turbo Isıtma ve Soğutma yapar.

Sigma 9000 Btu Multi Kanallı Klima Ücretsiz Keşif

Auto Swing, DC Inverter Teknolojisi, Nem Alma, Çocuk Kilidi, -15 Derecede Isıtma ve Soğutma ve 170 V-265 V Arasında Çalışabilme gibi birçok farklı özelliği de bünyesinde barındırmakla birlikte, bu özellikler arasında en dikkat çekici ve insanlar tarafından da en çok tercih edilme sebeplerinden bir tanesi I Feel özelliğidir. Bu özellik sayesinde önceden ayarlanmış olan ısı miktarı ne olursa olsun ortamın ısısını o ısı miktarına getirmekte ve kişiler için en uygun olan ısıyı sağlamaktadır.

Teknik Özellikler

Ara Tesisat Kablosu Damar Adeti ve Kesitli (Her Bir İç Ünite İçin) 4×1.5 adet x mm2
Güç Kaynağı 220-240V, 1Ph, 50Hz V, Faz, Hz
Kapasite/ Isıtma 2,8 kW
Kapasite/ Soğutma 2,5 kW
Hava Debisi 450 m3/h
Boyutlar (GxYxD) 700x615x200 mm
Net Ağırlık 22 kg
Bağlantı Boru Çapları/ Gaz 9.52 (3/8″) mm(inch)
Bağlantı Boru Çapları/ Sıvı 6.35 (1/4″) mm(inch)
Ses Basınç Seviyesi 37/31 dB(A)
Uzaktan Kumanda (Standart) Kablolu

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Sigma 9000 Btu Multi Kanallı Klima” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sigma 9000 Btu Multi Kanallı Klima

Sigma 9000 Btu Multi Kanallı Klima

2.885,00