Teslimat bilgileri

Tüm Türkiye'ye anlaşmalı kargo ile gönderim yapılmaktadır.

Uzatılabilir garanti

Çok düşük ücretlerle uzatılabilir garanti süreleri

3 yıla kadar garanti

Klima ve kompresör garantisi tam 3 yıldır.

Açıklama

Sigma 24000 Btu Multi Klima

Sigma SGM24INVDMF Multi Inverter Duvar Tipi iç Ünite A++ Enerji Sınıfı Inverter Klima

Sigma 24000 Btu Multi Klima Yazın sıcak havaların, kışın ise soğuk havaların getirdiği iklim koşulları nedeninden dolayı insanlar çeşitli zorluklar yaşamaktadır. Gelişen teknoloji ile modern hayatın getirdiği yenilikler beraberinde bu gibi zorlukların önüne geçebilmek adına klima ve benzeri ısıtma ve soğutma görevini gören teknolojik aletler geliştirilmiştir.

Düşük enerji
Düşük enerji

 

Sigma 24000 Btu Multi Klima Konforlu ve Verimli

Bunlardan biri olan Sigma Inverter Klima, birçok klima modellerine göre daha fazla geliştirilmiş teknolojik yapıda donatılmıştır. Yüksek enerji verimliliği ile dış ortam sıcaklığına göre performansı değişmektedir. Dış ortamın havasına göre verim oranı daha fazla artmakta ve bu işlemi gerçekleştirirken elektrik tüketimini de en aza indirmektedir.

Sigma 24000 Btu Multi Klima Sadece İç Ünite

Konforu en üst seviyeye çıkarmayı başaran Sigma Inverter Klimalar, bir kablo ihtiyacına gerek kalmadan, uzaktan kumanda ile istenilen ısı veya soğutma işlemi gerçekleştirilir. Ayrıca bunun yanı sıra kumanda üzerinde bulunan “I Feel” düğmesi ile aynı zamanda, klimada bulunan sensör yardımıyla bulunduğunuz noktadaki sıcaklığı algılar.

Sigma 24000 Btu Multi Klima Konforlu

Bu ısı doğrultusunda iç üniteye gönderilen bilgi sayesinde ayarlanmış olan derece ile karşılaştırılmaktadır. Ve bu özellik sayesinde Sigma Inverter Multi Klimalar, bulunan bölgenin ortam ısısına göre soğutma ve ısıtma işlemini otomatik olarak gerçekleştirir. Böylelikle yaz ya da kış aylarında istenilen ısı veya istenilen soğutma işlemi en konforlu şekilde gerçekleşmektedir.

Sigma 24000 Btu Multi Klima -8 derecede ısıtma

Ayrıca oldukça profesyonel bir teknoloji yapısına sahip oluşundan ötürü, uyku sırasında insan vücudunun sıcaklığının düşmesi hesaba katılarak “akıllı uyku modu” ayarı ile 8 saatlik uyku sırasında daha rahat ve daha konforlu bir imkan hazırlayarak ortam ısısını ayarlar ve daha rahat aynı zamanda daha derin bir uyku sağlamaktadır.

Daha Uzağa Üfleme Özelliği

Birçok klima modelleri ortamın büyüklüğünde soğutma veya ısıtma işlemini yeteri kadar gerçekleştiremeyebiliyor. Bu konu üzerine de kapsamlı çalışma yapılmasının ardından teknoloji harikası olan, Sigma Inverter klimalar, bu gibi sorunların ortadan kalmasına olanak sağlamaktadır. 10 metreye kadar üfleme özelliği sayesinde, bulunulan her noktaya kadar soğuk ya da sıcak olmak üzere istenilen havayı ulaştırmaktadır.

Sigma 24000 Btu Multi Klima Üstün Performans

Ayrıca klimanın ilk açıldığı süreç çerisinde motorun tam anlamı ile harekete geçmesi için bir süre soğuk hava üflemesi de ortadan kaldırılarak, klima açıldıktan sonra kendi kendini beklemeye alır ve 2 dakika sonra istenilen havayı ortama vermektedir.

Teknik Özellikler

Ara Tesisat Kablosu Damar Adeti ve Kesitli (Her Bir İç Ünite İçin) 4×1.5 adet x mm2
Güç Kaynağı 220-240V, 1Ph, 50Hz V, Faz, Hz
Kapasite/ Isıtma 5,27 kW
Kapasite/ Soğutma 5,13 kW
Hava Debisi 800/720/610/520 m3/h(Y/O/D/UD)
Boyutlar (GxYxD) 970x300x224
Net Ağırlık 13,5 kg
Bağlantı Boru Çapları/ Gaz 15.88 (5/8″) mm(inch)
Bağlantı Boru Çapları/ Sıvı 6.35 (1/4″) mm(inch)
Ses Basınç Seviyesi 46/42/39/36 dB(A)
Uzaktan Kumanda (Standart) Kablosuz

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Sigma 24000 Btu Multi Klima” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sigma 24000 Btu Multi Klima

Sigma 24000 Btu Multi Klima

2.820,00