Teslimat bilgileri

Tüm Türkiye'ye anlaşmalı kargo ile gönderim yapılmaktadır.

Uzatılabilir garanti

Çok düşük ücretlerle uzatılabilir garanti süreleri

3 yıla kadar garanti

Klima ve kompresör garantisi tam 3 yıldır.

Açıklama

Sigma 18000 Btu Multi Klima

Sigma SGM18INVDMF Multi Inverter Duvar Tipi iç Ünite A++ Enerji Sınıfı Inverter Klima

Sigma 18000 Btu Multi Klima Klimalar özellikle günümüzde insana hayatının her alanında yer alan ve hem iş yerlerinin hem de evlerin demirbaşı olarak hiçbir zaman çöpe atılamayacak ve vaz geçilemeyecek teknolojik cihazların başında gelmektedir. Günümüzde insanlar için oldukça önemli bir konuma sahip olan klimalar geçmiş yıllarda çok az insan tarafından kullanılıyor ve bundan dolayı da çok az evde ve iş yerinde bulunuyor olsa da günümüzde bu cihazlar her anlamda insanların hayatlarının tam da merkezinde kendisine yer edinerek neredeyse her ev ve iş yerinde kendisine yer buluş ve o ev ya da iş yerinin demirbaşı haline gelmiştir.

Düşük enerji
Düşük enerji

 

Sigma 18000 Btu Multi Klima Konforlu ve Verimli

Sigma SGM18INVDMF Multi Inverter Duvar Tipi iç Ünite A++ Enerji Sınıfı Inverter Klima, her anlamda insanların tamamıyla konforunu düşünmektedir. Son derece akıllı yapısı sayesinde ortam sıcaklığını ve ortamdaki nem miktarını ölçerek ortamın ısısı ve nemine göre kendini ayarlayarak insanlar üzerinde oldukça konforlu dakikalar sağlamakla birlikte bu performansı ile birlikte aynı zamanda yüksek derecede enerji verimliliğini de sağlamaktadır.

Sigma 18000 Btu Multi Klima Sadece İç Ünite

Bazı ortamlarda özel bazı gıdalar saklanmaktadır. Özellikle bu gibi ortamlarda sıcaklığın belli bir seviyenin altına düşmemesi ya da belli bir seviyenin üzerine çıkmaması gerekmektedir. Sigma SGM18INVDMF Multi Inverter Duvar Tipi iç Ünite A++ Enerji Sınıfı Inverter Klima, bu anlamda akıllı mekanizması sayesinde ısının belirtilen sıcaklığın üzerine ya da altına düşmemesini veya yükselmemesini sağlamaktadır.

Sigma 18000 Btu Multi Klima Konforlu

Bunun yanı sıra akıllı buz çözme özelliği sayesinde her zaman evin dışında duran ve oldukça soğuk günlerde buz tutma ihtimali olan dış motorun ısınmasını sağlayarak kış aylarının oldukça soğuk günlerinde dahi dış motorun donmadan çalışmasını ve arızalanmamasını sağlar.

Sigma 18000 Btu Multi Klima -8 derecede ısıtma

Bütün bunlarla birlikte akıllı uyku modu sayesinde ise Sigma SGM18INVDMF Multi Inverter Duvar Tipi iç Ünite A++ Enerji Sınıfı Inverter Klima, uyku sırasında düşen vücut ısısını fark ederek uykunun evrelerine göre kendi sıcaklığını tamamen kendisi ayarlar ve oldukça konforlu bir uyku ortamı yaratır.

Teknik Özellikler

Ara Tesisat Kablosu Damar Adeti ve Kesitli (Her Bir İç Ünite İçin) 4×1.5 adet x mm2
Güç Kaynağı 220-240V, 1Ph, 50Hz V, Faz, Hz
Kapasite/ Isıtma 5,27 kW
Kapasite/ Soğutma 5,13 kW
Hava Debisi 800/720/610/520 m3/h(Y/O/D/UD)
Boyutlar (GxYxD) 45x289x209
Net Ağırlık 10 kg
Bağlantı Boru Çapları/ Gaz 12.70 (1/2″) mm(inch)
Bağlantı Boru Çapları/ Sıvı 6.35 (1/4″) mm(inch)
Ses Basınç Seviyesi 42/39/33/26 dB(A)
Uzaktan Kumanda (Standart) Kablosuz

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Sigma 18000 Btu Multi Klima” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sigma 18000 Btu Multi Klima

Sigma 18000 Btu Multi Klima

2.410,00