Teslimat bilgileri

Tüm Türkiye'ye anlaşmalı kargo ile gönderim yapılmaktadır.

Uzatılabilir garanti

Çok düşük ücretlerle uzatılabilir garanti süreleri

3 yıla kadar garanti

Klima ve kompresör garantisi tam 3 yıldır.

Açıklama

Sigma 12000 Btu Multi Klima

Sigma SGM12INVDMF Multi Inverter Duvar Tipi İç Ünite A++ Enerji Sınıfı Inverter Klima

Sigma 12000 Btu Multi Klima Klimalar insan hayatının her alanında bulunan ve insanlar için oldukça önemli bir yere sahip olan ve neredeyse her ev ve iş yerinde bulunan teknolojik cihazların başında gelmektedir. Özellikle kış aylarının soğuk günlerinde içimizi ısıtan ve yaz aylarının kavurucu sıcaklarında bizi serinleterek rahatlatan klimalar bu özellikleri ile insan hayatında oldukça önemli bir yere sahiptir. Bundan dolayı da geçmişten günümüze kullanımı artmış ve kullanımı artan klimalar da aynı orada gelişimini sürdürerek insan hayatının tam da merkezinde yer alma görevini her geçen gün sağlamlaştırmakla beraber bunu devam ettirmektedir.

Düşük enerji
Düşük enerji

 

Sigma 12000 Btu Multi Klima I Feel özelliği

Özellikle uyku modu ve I feel modu sayesinde hem gece uykunun evrelerine göre odaya sağladığı ısıyı değiştirerek konforlu bir uyku sağlar ve aynı zamanda gün içinde ise ortamın ısı ve nemini ölçerek o odaya sağladığı ısı miktarında değişikliğe gitmektedir. Bu durum özellikle bebeği olan aileler için önem taşımakla birlikte, Sigma SGM12INVDMF Multi Inverter Duvar Tipi İç Ünite A++ Enerji Sınıfı Inverter Klima bütün buları yaparken performansını değiştirerek hem yüksek verim sağlamakta hem de elektrikten de tasarruf etmektedir.

Sigma 12000 Btu Multi Klima Sadece İç Ünite

Sigma SGM12INVDMF Multi Inverter Duvar Tipi İç Ünite A++ Enerji Sınıfı Inverter Klima, her anlamda kullanıcılarının ve klimanın bulunduğu odadaki herkesin konforunu düşünmek üzere oldukça profesyonel ve bu anlamda deneyimli mühendisler tarafından tasarlanarak üretilmiştir.

Sigma 12000 Btu Multi Klima Konforlu

Özellikle üfleme performansının oldukça yüksek olduğu Sigma SGM12INVDMF Multi Inverter Duvar Tipi İç Ünite A++ Enerji Sınıfı Inverter Klima, 10 metrelik alan içerisinde her yere aynı miktarda ısı sağlayarak bu anlamda performansını her zaman en üst seviyede tutmaktadır.

Sigma 12000 Btu Multi Klima -8 derecede ısıtma

Birçok klima ilk çalıştırıldığı zaman özellikle soğuk günlerde en başta soğuk üfler ve devamında ısınır. Sigma SGM12INVDMF Multi Inverter Duvar Tipi İç Ünite A++ Enerji Sınıfı Inverter Klima ise bu durum ile karşı karşıya kalınmaması için klima ısınmadan üfleme işlemi gerçekleştirmez. Bununla birlikte, özellikle soğuk günlerde dış motorun donması ihtimaline karşı akıllı buz çözme özelliği ile dış motorun buz tutması engellenir.

Teknik Özellikler

Ara Tesisat Kablosu Damar Adeti ve Kesitli (Her Bir İç Ünite İçin) 4×1.5 adet x mm2
Güç Kaynağı 220-240V, 1Ph, 50Hz V, Faz, Hz
Kapasite/ Isıtma 3,67 kW
Kapasite/ Soğutma 3,5 kW
Hava Debisi 660/540/460/330 m3/h(Y/O/D/UD)
Boyutlar (GxYxD) 845x289x209
Net Ağırlık 10 kg
Bağlantı Boru Çapları/ Gaz 9.52 (3/8″) mm(inch)
Bağlantı Boru Çapları/ Sıvı 6.35 (1/4″) mm(inch)
Ses Basınç Seviyesi 42/39/33/26 dB(A)
Uzaktan Kumanda (Standart) Kablosuz

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Sigma 12000 Btu Multi Klima” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sigma 12000 Btu Multi Klima

Sigma 12000 Btu Multi Klima

1.905,00